And That's a Wrap! ‚ú®ūüď∑ ‚ú®

Klaar is kees! ‚ú®ūüď∑ ‚ú®

Zouden oude baksteen-kennissen vergeten moeten worden en nooit meer in gedachten worden gehaald?
-Voor Auld Brick Syne

Het nieuwe jaar is hier en het team van Bricker Builds is van plan een jaar vol nieuwe en spannende bouwwerken voor u om van te genieten in te luiden. Terwijl er genoeg is om naar uit te kijken in 2024, zijn onze bouwwerken van voorgaande jaren nog niet helemaal voorbij aan Auld Lang Syne!

Voordat we ons haasten naar het nieuwe jaar, neem een moment om met ons door het geheugenlaantje te wandelen. Onze Retro Instant Camera heeft enkele geweldige verhalen uit 2023 vastgelegd - en al deze bouwwerken staan te popelen om hun hoofdstuk van 2024 met u te delen!

Cap cosplayer naast Cap's Shield gemaakt van LEGO¬ģ-stenen

Ons eerste avontuur zag een van onze meest klassieke bouwwerken even verloren gaan in de tijd (voor even, in ieder geval!). Onze ontwerpers waren de nieuwe Portal Gun aan het testen toen plotseling Cap's Shield naar 1943 werd geslingerd! Ons team was misschien even de weg kwijt door deze kleine misstap, maar het schild belandde uiteindelijk weer op de juiste tijd - en met een mooie foto erbij!

Dark Lord Vader en Luke cosplayer die vechten met lichtzwaarden gemaakt van LEGO¬ģ-stenen
In de zomer nam ons team het op zich om onze lichtzwaarden te testen In a Galaxy Far Away. De resultaten? Goedgekeurd door de Dark Lord! (hoewel we in 2024 geen duels met donkere heren zullen aangaan met lichtzwaarden... we kunnen het ons echt niet veroorloven om nog een bouwer te verliezen aan een heldenreis van een trilogie lang.)

Adamantium klauwen gemaakt van LEGO¬ģ-stenen die fruitcake snijden

En natuurlijk moesten we het jaar afsluiten door een nieuwe bouw te testen op ons jaarlijkse Bricksmas-feest! De Adamantium klauwen zijn een gegarandeerd succes - hoewel zelfs zij de gevreesde vakantiefruitcake niet kunnen opvrolijken...

Al met al was het een gedenkwaardig jaar dat we zeker nooit zullen vergeten - en het zou niet mogelijk zijn geweest zonder uw steun! Bedankt dat u deel uitmaakte van onze reis in 2023. We kunnen niet wachten om dit jaar meer bouwwerken met u te delen!

Deel uw 2023 baksteen-avonturen met ons in de reacties hieronder (of op onze Instagram en Discord). En blijf op de hoogte voor meer blogposts in 2024 - er zal elke twee weken een nieuwe post zijn!


laat een reactie achter

Let op, opmerkingen moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

Deze site wordt beschermd door recaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.